درباره ما

آموزشگاه زبان منشن از سال 1398 فعالیت رسمی خود را برای آموزش زبان، با هدف شناخت و اعتلای استعدادهای بالقوه آغاز نمود. بر این اساس مفتخریم که با استعانت پروردگار متعال و تلاش بی وقفه این مهم را به عنوان ارزشمندترین دستاورد در کارنامه گروه آموزش منشن به ثبت رسانده ایم و با آموزش هدف دار، برنامه ریزی اصولی، بهره مندی از کادری مجرب و متخصص در امور آموزش، تلفظ صحیح هجاها و آوا ها و اعتلای روابط اجتماعی کارآموزان موفق عمل نموده، و با سربلندی در این مسیر برای دستیابی به اهداف عالیه ی خود گام های محکم تری برای گروه آموزشی منشن با عنوان جوان ترین موسسه در حوزه آموزش زبان با ارائه ایده ها، نکات ظریف آموزشی و استفاده از تجربیات بین المللی در این عرصه، کوشا و مصمم در جاده بی انتهای تعلیم و تربیت همراه خانواده های محترم خواهد بود.

اهداف آموزشگاه زبان منشن
هدف مجموعه ارتقا مهارت های زبان آموزان در زمینه یادگیری زبان های خارجه است. با آگاهی از اینکه هر فردی هدف ویژه ای از یادگیری زبان دارد، ما در اینجا برای یکایک شما عزیزان برنامه ریزی خاصی انجام داده و دوره آموزشی متناسب با نیازتان را پیشنهاد می دهیم. در آموزش و با استفاده از جدید ترین کتابهای روز دنیا از انتشارات دانشگاه کمبریج انگلستان دوره های جدید و جذاب و بی نظیری را برایتان برگذار میکنیم. با حضور در کلاس های ما با دنیایی جدید از آموزش و خلاقیت روبرو می شوید.
کارکنان ما در بخش های اداری و مدرسین گرامی خود را متعهد به ایجاد فضایی پر انرژی توام با برنامه ریزی منظم برای شما می دانند تا ساعاتی را که در اینجا سپری می نمایید پر بار و خاطره انگیز باشد. دوره های متنوع ما در هر ماه در حال برگذاری است. همین امروز با ما تماس بگیرید تا مسیر رسیدن به موفقیت ها بزرگ را برایتان کوتاه تر کنیم.

دلایلی که این موسسه را از بهترین موسسات زبان اصفهان قرار داده است:
- آموزش زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسه، اسپانیایی، ایتالیایی، ترکی در قالب دپارتمان های مجزا.
- برگزاری کلاس های ترمیک از مبتدی تا پیشرفته با اهدای گواهینامه پایان دوره مورد تایید وزارت آموزش و پرورش
- بهره گیری از کتاب های کمک آموزشی به عنوان مکمل کتاب های اصلی.
- بهره گیری از امکانات صوتی و تصویری مناسب( کامپیوتر و DVD player مجزا در هر کلاس)
- برگزاری کلاس های تخصصی آمادگی آزمون IELTS به صورت ترمیک، نیمه خصوصی، و خصوصی.

- آموزش مجازی برتر در سطح کشور و حتی خارج از کشور با بکارگیری متدهای پیشرفته و بازدهی فوق العادهخانم سلیمانی مدیر و صاحب امتیاز آموزشگاه زبان منشن

  09130393830